Фантазія готель Поляна (Fantaziya Hotel). Відпочинок у Поляні Закарпаття

Загальний вид готелю Фантазія

Котеджі готелю Фантазія
Готель Фантазія
Рецепція
Рецепція
Номера
Зальний вид
Басейн готелю Фантазія
Більярд
Ресторан
Територія
Дитячий майданчик
Альтанки
Дитяча кімната
Комната релаксу SPA центр
Соляна кімната SPA центр
Хол SPA центру
Підводний масаж - SPA центр
Кедрова бочка - SPA центр

 

Адреса готелю Фантазія:
Курорт-санаторій Сонячне Закарпаття, Закарпатська область, Свалявский район, с. Поляна, вул. Жовтнева 30 А


Телефони:
+38 (050) 560-31-40
+38 (067) 312-65-07
Написати нам листа
:
fantaziya-karpaty@ukr.net

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

TOPlist
TOPlist
TOPlist
Рейтинг SIMPLETOP.NET
E-Center.lt skaitliukas

В ОТПУСК.РУ - все о туризме и отдыхе: предложения турфирм,  поиск туров, горящие путевки, описание отелей и отзывы об отелях, визы, авиа и ж/д билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах, поиск попутчиков

Pocitadlo.sk

TOPlist

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET 

Теги сторінки: лікування санаторне, відпочинок Закарпаття, курорт Сонячне Закарпаття, лікування у санаторії, санаторій у Поляні, Treatment in sanatorium Solar Zakarpatye

 
Лікування у санаторії Сонячне Закарпаття


Поляна - курорт, на якому основою лікування є природня мінеральна вода, а найголовнішою процедурою - вживання її. У цьому натуральному продукті сконцентрований такий багатий спектр різних речовин, що «Поляну Квасову» і «Поляну купіль» можна без перебільшення вважати цілющим бальзамом, приготованим в надрах Землі самою природою.

Вода багатогранно діє як на органи травлення, так і на інші системи. Лікування в санаторіях націлене на медичну, психологічну, соціальну реабілітацію пацієнтів, а не тільки при захворюваннях органів травлення. Оздоровлюється весь організм. Практично всі хворі мають так звані «супутні» патологічні процеси. З розрахунку на оздоровлення таких полі(мульті-) морбідніх пацієнтів протягом багатьох років розвивалася лікувальна база здравниці.

Разнопланово використовується основний лікувальний чинник мінеральна вода в санаторії Сонячне Закарпаття: питне лікування, промивання шлунку, дванадцятипалої і товстої кишок, загальні вуглекислі мінеральні ванни, вагінальні (гінекологічні) зрошування при хронічних запальних захворюваннях жіночих статевих органів, інгаляції, гидромасаж ясен, а в «Сонячному Закарпатті» проводиться підводне вертикальне розтягання хребта при дегенеративно-дистрофічних його захворюваннях.

Для лікування в санаторії Сонячне Закарпаття гастроентерологічних і інших супутніх або конкуруючих захворювань широко застосовуються інші природні фізичні чинники.

Лікування в санаторії Сонячне Закарпаття комплексне. Функціонують зали лікувальної фізкультури. У них, між іншим, упроваджена методика розтягання хребта на похилій площині при остеохондрозах, спонділезах.

Проводяться заняття лікувальною гімнастикою і інші форми лікувальної фізкультури. У кабінеті штучного мікроклімату соляних шахт Солотвіна лікуються хворі обструктивними бронхітами. Проводиться класичний і інші види лікувального масажу, гідропатичні процедури: циркулярний, струменевий (Шарко), висхідний душі, підводний душ-масаж, вихрові ванни. Працюють мануальний терапевт, гомеопат, дерматолог, косметолог. Окрім вуглекислих мінеральних ванн упроваджені перлисті, хвойні.

Лікування у санаторії Солячне Закарпаття 

Нерідко хворий поступає в санаторій з скаргами, які стосуються різних систем організму, а об'єктивне обстеження не дає підстав для чіткого визначення «основного» захворювання. У таких випадках можна говорити про «конкуруючі» хвороби. Кожна з них на якомусь етапі може зайняти місце «основної». Майже завжди різні захворювання взаємно впливають на хід одне одного, загострення одного провокує активацію іншого. Щоб досягти максимального оздоровчого ефекту, потрібно розірвати цей «зачарований круг». У санаторіях для такого впливу є багато можливостей.

Не можна промовчати про проблему скороченого терміну лікування в санаторіях, яке за кордоном називають «компактним лікуванням». Останні роки ця науково необгрунтована «мода» набула поширення. Тим часом, багато рекреантів, які раніше лікувалися по 24 дні, звернули увагу на те, що навіть двократне протягом року (але 12-денне) лікування жодним чином не дає того позитивного результату, який вони мали раніше від науково обгрунтованого 24-денного лікування. Курортні чинники - є подразниками, на дію яких організм відповідає мобілізацією своїх резервів, що і приводить до позитивного ефекту. Якщо ж людина лікується менше 18 днів, чинники встигають лише «розхитати» систему саморегуляції організму, але не здатні перекласти гомеостаз на вищий і ефективніший рівень. Тому хворі повертаються додому в змозі бальнеореакції, тобто, іноді суб'єктивно навіть в змозі гірше, ніж приїхали на курорт. Адже організму потрібно встигнути відреагувати не тільки на курортні лікувальні чинники, але і на зміну клімату, а удома пройти реакліматизацію. Сумація цих подразників перетворює їх на надзвичайні, відреагувати адекватно на які не завжди в змозі навіть здорова людина. Проблема ускладнюється тим, що людина, яка приїжджає на короткий термін, не розуміючи механізмів дії курортних чинників, намагається набрати якомога більше процедур.

З погляду рекреанта - чим більше, тим краще. Це іноді приводить не тільки до неадекватної, надмірної бальнеологічної реакції, але і до бальнео-травматизму і загострення захворювань.

Та все ж, чи варто їхати на курорт на короткий термін? Однозначно, що так. Навіть впродовж 10 днів, знаходячись на курорті (у лікувальній місцевості), можна відпочити і поліпшити самопочуття. Але, відзначаємо, «знаходячись», тобто, обмежившись лише максимально тривалим перебуванням на відкритому повітрі, питтям мінеральної води і, можливо, декількома не навантажуючими процедурами.


ФОТО ЦІНИ 2017-2018 КОНТАКТИ НОМЕРА

Фантазія готель Поляна (Fantaziya Hotel). Відпочинок у Поляні Закарпаття

Світ Сонця відпочинок у Карпатах з дітьми

Скидка при бронировании в отеле Фантазия в Поляне

НАШІ НОВИНИ:
Тепер відпочиваючі можуть комфортно проживати у "Апартаментах" з КУХНЕЮ

 

ІНФРАСТРУКТУРА ГОТЕЛЮ ФАНТАЗІЯ:

SPA-процедури
Конференц зал
Більярдний зал
Тренажерний зал
Ресторан
Басейн
Дитячий майданчик
Дитяча кімната
Альтанки (барбекю)
Паркінг під охороною
Бювет з мінеральною водою

ДЛЯ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
Прокат квадроциклів
Прокат велосипедів
Тенісний стіл
Безкоштовний WI-FI

НОМЕРА:
Стандартний
Напівлюкс 2-х місний
Напівлюкс 3-х місний
Люкс
Апартаменти однокімнатні
Апартаменты двокімнатні

Ціни у готелі Фантазія у ПоляніКонтакти готелю Фантазія у Поляні Фантазия отель. Отдых в отеле Фантазия в Поляне Ціни у готелі Фантазія у ПоляніДозвілля в готелі Фантазія у ПоляніSPA процедури Фантазія у Поляні Фантазія готель Поляна (Fantaziya Hotel). Відпочинок у Поляні Закарпаття Номери готелю Фантазія у Поляні