Фантазія готель Поляна (Fantaziya Hotel). Відпочинок у Поляні Закарпаття

Загальний вид готелю Фантазія

Котеджі готелю Фантазія
Готель Фантазія
Рецепція
Рецепція
Номера
Зальний вид
Басейн готелю Фантазія
Більярд
Ресторан
Територія
Дитячий майданчик
Альтанки
Дитяча кімната
Комната релаксу SPA центр
Соляна кімната SPA центр
Хол SPA центру
Підводний масаж - SPA центр
Кедрова бочка - SPA центр

 

Адреса готелю Фантазія:
Курорт-санаторій Сонячне Закарпаття, Закарпатська область, Свалявский район, с. Поляна, вул. Європейська 30 А


Телефони:
+38 (050) 560-31-40
+38 (067) 312-65-07
Написати нам листа
:
fantaziya-karpaty@ukr.net

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых 

Теги сторінки: мінерали, вода Закарпаття, курорт Поляна мінеральна вода, в Фантазії є бювет з мінералкою, мінеральна вода у Поляні, Mineral water «the Glade Kvasova» and «the Glade a font»

 
Мінеральна вода «Поляна квасова» та «Поляна купель»Найбільшим багатством курорту Поляна є мінеральні води, знайомі багатьом під торговими назвами «Поляна квасова» і «Поляна купіль».

Фахівці без коливань скажуть, що це повні аналоги. Незначні відмінності стосуються хіба що кількості розчинених в них мінералів. На початок 70-х років обидві ці води згідно класифікації, прийнятої в СРСР, відносили до боржомського типу. Тому що дійсно, між цілющими водами відомого грузинського і закарпатського курортів багато загального. В першу чергу, це основний інгредієнт - гідрокарбонат натрію. Але після детального дослідження учені Центрального науково-дослідного інституту курортології (Москва) прийшли до висновку, що води курорту Поляна заслуговують на виділення для них в класифікації окремого місця. По-перше, це концентрація мінералів.

Мінеральна вода

У «Боржомі» вони розчинені всього 6,2-7,2 грамів/дм куб., що істотно менше, ніж в «Поляні Квасовій» і «Поляні Купіль». У полянських водах у півтора рази більше вуглекислоти, чим в боржомській, в біологічно активних кількостях містяться бор і фтор. Є і інші відмінності. Все це дало вченим підстави виділити раніше невідомий Новополянський (Поляно-квасовський) підтип лікувально столових минеральных вод.

Свердловини, через які «розвантажується» Новополянське родовище, пробурені в урочищі з благозвучною назвою Квасок. Очевидно, що місцевість поза межами населених пунктів в западині між живописними горами отримала назву завдяки джерелу цілющого і дуже смачного природного дару, який русини-лемки і бойки називають не мінеральною водою, а квасом. Назва небезпідставна, тому що вода містить природну вугільну кислоту. Вона ніби лоскоче слизові оболонки і додає напою специфічного приємного смаку. Правда, не всім корисно пити газовану воду, тому для більшості хворих її дегазують підігріванням. Щоб мати уяву про склад і потенційні лікувальні можливості різноманітних мінеральних вод, курортологи зображають основні физико-хімічні їх властивості у вигляді так званої «формули Курлова».

Текст формули Полянських мінеральних вод можна прочитати так: мінеральна вода лікувально столова, вуглекисла, гідрокарбонатна, натрієва, середньої мінералізації, слабо кисла, холодна, містить бор і фтор. Враховуючи хімічний склад, наукові дослідження, клінічні спостереження практичних лікарів, «Поляну квасову» і «Поляну купіль» можна рекомендувати при таких патологічних процесах: хронічних езофагитах, гастритах з підвищеною, збереженою і зменшеною кислотоутворюючою функцією шлунку, дуоденітах, зокрема ерозійних, виразковій хворобі шлунку і дванадцятипалої кишки; ентеритах, коліті; панкреатиті; холециститах, ангиохолітах, гепатитах, гепатозах; синдромах; дискінезіях органів травного каналу; цукровому діабеті, подагрі, аліментарному ожирінні, гиперхолестерінемії і деяких інших гіперліпідеміях; сечовому діатезі, хронічних запальних захворюваннях мочевиделітельной системи; симптомах депресії, гипохондрії, синдромі абстинента при відвиканні від куріння; при дозованому лікувальному голодуванні для зменшення проявів ацидозу; як один з інгредієнтів розчину для ортоградного перорального промивання всього травного каналу ізотонічним трісольовим розчином або для пероральної регідратації.

Столові води «Поляну квасову» та «Поляну купель» не радять вживати постійно, тому що це може зумовити небажані зміни внутрішнього середовища організму, особливо при передозуванні.

Оптимальна лікувальна добова доза складає приблизно 1% від «ідеальної» маси тіла.

Полянські мінеральні води не тільки виводять з організму різноманітні «шлаки», але і підвищують стійкість організму до несприятливих чинників зовнішнього середовища - хімічних, фізичних, біологічних. Механізми такого впливу різноманітні.

З одного боку, зменшення або усунення дистрофічних процесів, порушень функцій в органах травлення сприяє виведенню з організму «шлаків», їх ефективній нейтралізації, усуває передумови освіти їх в травному каналі. З іншого боку, мікроелемент фтор, який є в мінеральній воді, підвищує опірність організму навіть у випадках продовження дії хвороботворних агентів.

Серед інших мінеральних вод вуглекислі вважалися найбільш цінними в лікувальному відношенні і в той же час найбільш дефіцитними навіть в межах дуже великого за площею СРСР. У Україні ж експлуатаційні запаси мінеральних вод, насичених вуглекислотою, донині розвідані лише в Закарпатській області.

Лікувальні властивості мінеральних вод Свалявського району перевірялися в Швейцарії, Франції, Італії, а екологічна чистота в американському штаті Невада. Виявилось, що природна радіоактивність їх у вісім разів менше, ніж допускається жорсткими нормами США. Таким чином, свалявськие мінеральні води за деякими з екологічних вимог перевершують найвищі світові стандарти.


ФОТО ЦІНИ 2020 КОНТАКТИ НОМЕРА

Фантазія готель Поляна (Fantaziya Hotel). Відпочинок у Поляні Закарпаття

Світ Сонця відпочинок у Карпатах з дітьми

Скидка при бронировании в отеле Фантазия в Поляне

НАШІ НОВИНИ:
Тепер відпочиваючі можуть комфортно проживати у "Апартаментах" з КУХНЕЮ

 

ІНФРАСТРУКТУРА ГОТЕЛЮ ФАНТАЗІЯ:

SPA-процедури
Конференц зал
Більярдний зал
Тренажерний зал
Ресторан
Басейн
Дитячий майданчик
Дитяча кімната
Альтанки (барбекю)
Паркінг під охороною
Бювет з мінеральною водою

ДЛЯ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
Прокат квадроциклів
Прокат велосипедів
Тенісний стіл
Безкоштовний WI-FI

НОМЕРА:
Стандартний
Напівлюкс 2-х місний
Напівлюкс 3-х місний
Люкс
Апартаменти однокімнатні
Апартаменты двокімнатні

Ціни у готелі Фантазія у ПоляніКонтакти готелю Фантазія у Поляні Фантазия отель. Отдых в отеле Фантазия в Поляне Ціни у готелі Фантазія у ПоляніДозвілля в готелі Фантазія у ПоляніSPA процедури Фантазія у Поляні Фантазія готель Поляна (Fantaziya Hotel). Відпочинок у Поляні Закарпаття Номери готелю Фантазія у Поляні